Reklamy mezi námi, my mezi reklamami (Fejeton)

Potkáváme se s nimi dnes a denně. Vidíme je všude kolem sebe. Jsou zcela běžnou součástí našeho všedního života, asi tak jako měkká postel nebo dobrá večeře od maminky. Navzájem se na sebe usmíváme a máváme si. Jsme rádi, že je máme. A ony jsou rády, že mají nás.

To už třeba hnedka, když se vzbudíte – vidíte je, jak si jen tak klidně hoví na stole a po očku na Vás koukají. Hnedka na ně dostanete chuť. Nemůžete se udržet. Čeká Vás ale důležité rozhodování – jaká barva to bude tentokrát? Oranžová? Zelená? Či snad modrá s hvězdičkami?? Všechny přece nemůžete stihnout! Během následující čtvrt hodinky tak poznáte řadu nádherných a zajímavých věcí.

Bylo-li by Vám to po ránu málo, pak se nabízí další příležitost cestou do práce. Mají dlouhé nohy, jsou krásně namalované a čekají na Vás pár metrů od silnice. Jejich cílem je upoutat pozornost, a když se Vám budou líbit, tak si i něco vydělat. Takováto blízká setkání jsou pak výhodným rozptýlením zejména pro znavené řidiče…

Odpoledne si poté doma sednete do křesla před televizi, abyste si trochu odpočinuli. Ale oni Vás nenechají! Jsou velice vynalézavé a velmi zákeřné. Pořád by si s Vámi chtěly hrát. Snaží se Vás svést ladnými pohyby. Svými originálními nápady Vás prostě dostanou. Jejich příjemný melodický hlas Vám zní v uších ještě dlouho poté.

A když přijde temný večer a Vy už nemáte nic důležitého na práci, sednete si k internetu, protože Vám už zase chybí. Velikou výhodou tu je, že jsou kdykoli na dosah. A je jich opravdu mnoho na výběr. Mrkají na Vás zpoza každého rohu prosíce o chvilku Vaší pozornosti. Samou radostí září a skáčou po celé obrazovce. A Vy jste také celí štěstím bez sebe, když vidíte, že na Vás myslí.

Zkrátka nemůžeme se jim ubránit… Takové jsou reklamy…


Přidal: developer

Zobrazit podrobnosti
Počet slov: 419
Zhlédnuto: 3286 krát
Datum publikování: 3. 2. 2011