… a jak ses k tomu skejtu dostal? (rozhovor s mladým skateboardistou v časopise pro náctileté dívky) (Jiné)

Na našich internetových stránkách v anketě "S jakým mladým sportovcem byste chtěli rozhovor?" zvítězil skateboardista. Vybrali jsme tedy pro vás zatím ne moc známého Tomáše Prkenského (18).

Reportér: Čau Tome, závod Praha na prkně je za dveřmi, tak jak u tebe probíhají přípravy?

Tomáš: Ty bláho, když nad tím tak přemýšlím, měl bych už začít. Teď jsem totiž asi týden na prkně nebyl kvůli vyvrtnutýmu kotníku. Normálně trénuju i s nějakejma těma bolístkama, ale tohle bolelo jak ďas.

R.: Stávají se ti úrazy často a jak vážné to většinou je?

T.: Každý den mám odřené lokty a kolena, děravé kalhoty, ale většinou nic vážnějšího. I když asi před rokem jsem spadnul tak dobře, že jsem si způsobil otřes mozku a nalomil jsem si zápěstí. A to všechno kvůli jedné holce, před kterou jsem se chtěl předvíst.

R.: Ženská ti pobláznila hlavu, jo? Tak nám pověz, co ty a holky?

T.: Momentálně nikoho nemám. Vlastně na skejtu jsem začal jezdit kvůli holce. Jen tak mimochodem dívky, jestli se mnou chcete pokecat, přidejte si mě na fb.

R.: Na skateboardu jezdíš kvůli holce? To byla nějaká skateboardistka?

T.: Ne, ale z kluků, co jezdí na prkně, byla úplně paf. Tak jsem začal, ale na začátku jsem vypadal jako úplný poleno, takže jsem si ji tím vůbec nezískal.

R.: Kolik ti bylo a jak často trénuješ?

T.: Bylo to v šestý třídě a v tý době měli ze mě všichni srandu a říkali mi prkno na prkně, jak mi to šlo. Ale trénoval jsem a vlastně trénuju každý den, kdy to jde.

R.: Je to hodně náročné na fyzičku?

T.: Záleží na tom, co zrovna děláte. Když jezdíte jen tak po ulici, vytrénujete si tím celkem nohy. Na ty další tríčky už musíte mít lepší fyzičku a hlavně rovnováhu.

R.: Co bys nakonec vzkázal našim čtenářkám?

T.: Snad jen jezděte na skatu! Holky na prkně jsou totiž děsně sexy.


Přidal: Nejka

Zobrazit podrobnosti
Počet slov: 420
Zhlédnuto: 2471 krát
Datum publikování: 21. 12. 2012