Diskuse

Po přihlášení se vám vypíšou úplně všechny příspěvky (včetně časů vložení) a ne jen posledních deset jako nyní. Také se rozdělí do jednotlivých kategorií pro větší přehlednost. A, což je vlastně ze všeho nejlepší, budete moci také nějaké napsat. :-)

tereza123:

proč tam nemůžu přidat svoje ostatní spolužáky.děkuji tereza sahulová

Gentianopsis:

Poznavacka rostlin "Mechorosty" http://www.studuju.cz/poznavacka-1491 jsou kapradorosty (kapradiny)
U "hasivka orlici" rod "hasivka" je chyba ???

Gentianopsis:

V diskuzi jsem nasla, ze poznavacky skoncily rozvoj v roce 2012. Jsem zde nova. Chybi mi latinske nazvy rostlin. Prosim o jednoduchy navod a podminky pro vyber a zadani latinskeho nazvu do existujici poznavacky, budu si je dohledavat pro sebe. Latinskych synonym mnoho, zkratka na jejich konci podle autoru nazvu.

volteja:

Chtělo by to podniknout nějakou kampaň na rozšíření a oživení stránek :-) myslím si, že jsou super a mají velký potenciál... bohužel, já sám jsem na ně narazil jen náhodou :-)

Tonda:

My, studenti 8.C a 4.A z Gymnázia Dr. Emila Holuba v Holicích vás všechny srdečně zveme na náš maturitní ples, který se bude konat 6. února 2015.

http://youtu.be/tv6Qs3VY47c<
Přijďte se na nás podívat do Sezemického domu, nebo se aspoň podívejte na naše video:

Tonda:

Všem školou povinných nešťastníkům i ostatním návštěvníkům stránek přeji pěkné Vánoce.

Tonda:

Jojo, rádo se stalo. :-)

Chlandik:

Super, děkuju, Tondo. :)

jenikkozak:

Ahoj,
jsem rád, že jsi kromě odhlašování se stránkami spokojený. Že se ti smazala slovíčka, mě mrzí, latinská slovíčka se nám zrovna dost hodí. Dobu do automatického odhlášení jsem prodloužil ze standardních 24 minut (které využívá drtivá většina serverů) na 3 hodiny. Po těchto třech hodinách kdykoliv si kdokoli na webu zobrazí nějakou stránku, je pravděpodobnost jedna ku stu, že budeš odhlášen.
Děkuju za upozornění, myslím, že nové nastavení uvítá více lidí.

Qasew:

Zdravím, jsem s těmito stránkami spokojen, ale vadí mi automatické odhlášení. Včera jsem hodinu přepisoval poměrně dost latinských výrazů a po odeslání jsem byl odhlášen, tudíž přišly všechny slovíčka vniveč a když jsem se chtěl vrátit alespoň zpět, na zalohování slovíček, už bylo taktéž pozdě.

Tonda:

Nazdar Kristýno,
děkuju ti za nahlášení chyby. Opravil jsem to, takže je to teď v pořádku a můžeš směle procvičovat. Chyba byla pravděpodobně způsobena tím, že si to vkládající uživatel předepisoval ve Wordu, a tak se mu spojovník změnil na pomlčku a s tím měl systém problém.

Chlandik:

Ahoj, chtěla jsem si vyzkoušet slovní zásobu z učebnice Maturita Solutions - Intermediate ale obě série (jak Unit 1, tak Unit 2) jsou (podle mého názoru) špatně napsané a nejdou se tedy zkoušet. Zřejmě to je chyba uživatele, který série vytvářel, podle mě zadal do okénka pro cizí výraz i překlad a zkoušení tedy nefunguje. Je to škoda, tak snad se to podaří vyřešit. :)