Právě přihlášení uživatelé:
HankaRybka (návštěvník)
Mcintoshse2q (návštěvník)
murooso8 (návštěvník)

3 uživatelé jsou online.

www.STUDUJU.cz
referáty, čtenářský deník...


Čtenářský deník

Obsahy děl české i světové literatury:

Řadit knihy podle: názvu, autora nebo data přidání

Moliére: Žárlivý Petřík (La Jalousie de Barbouillé) (přidáno 26. 2. 2008 v 22:32)
Émile Zola: Zabiják (přidáno 26. 2. 2008 v 22:33)
Anton Pavlovič Čechov: Višňový sad (přidáno 26. 2. 2008 v 22:34)
Publius Ovidius Naso: Umění milovat (přidáno 26. 2. 2008 v 22:35)
Moliére: Učené ženy (Les femmes sevantes) (přidáno 26. 2. 2008 v 22:36)
Anton Pavlovič Čechov: Tři sestry (přidáno 26. 2. 2008 v 22:37)
Erich Maria Remarque: Tři kamarádi (přidáno 26. 2. 2008 v 22:38)
Moliére: Tartuffe = Podvodník (L´Imposteur) (přidáno 26. 2. 2008 v 22:39)
Moliére: Škola pro ženy (L´École des femmes) (přidáno 26. 2. 2008 v 22:40)
Moliére: Škola pro muže (L´École des maris) (přidáno 26. 2. 2008 v 22:40)
Anton Pavlovič Čechov: Svatba (přidáno 26. 2. 2008 v 22:41)
Fráňa Šrámek: Stříbrný vítr (přidáno 26. 2. 2008 v 22:42)
Josef Kajetán Tyl: Strakonický dudák aneb Hody divých žen (přidáno 26. 2. 2008 v 22:43)
Ernest Hemingway: Stařec a moře (přidáno 26. 2. 2008 v 22:45)
Eduard Petiška: Staré Řecké báje a pověsti (přidáno 26. 2. 2008 v 22:47)
Moliére: Směšné preciosky (přidáno 26. 2. 2008 v 22:48)
Moliére: Scapinova šibalství (Les Fourberies de Scapin) (přidáno 26. 2. 2008 v 22:49)
Vladislav Vančura: Rozmarné léto (přidáno 26. 2. 2008 v 22:50)
William Shakespeare: Romeo a Julie (přidáno 26. 2. 2008 v 22:51)
Daniel Defoe: Robinson Crusoe (přidáno 26. 2. 2008 v 22:52)
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Revizor (přidáno 26. 2. 2008 v 22:55)
Anton Pavlovič Čechov: Racek (přidáno 26. 2. 2008 v 22:56)
Jaromír John: Příběhy Dona Quijota (přidáno 26. 2. 2008 v 22:58)
Jan Neruda: Povídky malostranské (přidáno 26. 2. 2008 v 23:00)
Honoré de Balzac: Otec Goriot (přidáno 26. 2. 2008 v 23:01)
Jaroslav Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (1. díl) (2) (přidáno 26. 2. 2008 v 23:02)
Charles Dickens: Oliver Twist (přidáno 26. 2. 2008 v 23:03)
František Ladislav Čelakovský: Ohlas písní ruských (přidáno 26. 2. 2008 v 23:05)
František Ladislav Čelakovský: Ohlas písní českých (přidáno 26. 2. 2008 v 23:06)
Svatopluk Čech: Nový epochální výlet pana Broučka tentokrát do XV. (přidáno 26. 2. 2008 v 23:08)
Jarmila Loukotková: Navzdory básník zpívá (přidáno 26. 2. 2008 v 23:10)
Agatha Christie: Vánoce Hercula Poirota (přidáno 26. 2. 2008 v 23:13)
Agatha Christie: Smysluplná vražda (přidáno 26. 2. 2008 v 23:14)
Aischilos: Oresteia (přidáno 26. 2. 2008 v 23:15)
Homér: Odysea (přidáno 26. 2. 2008 v 23:17)
Erich Maria Remarque: Na západní frontě klid (přidáno 26. 2. 2008 v 23:18)
Emanuel Frynta: Moudří blázni (přidáno 26. 2. 2008 v 23:20)
Daniel Defoe: Moll Flandersová (přidáno 26. 2. 2008 v 23:21)
Moliére: Misantrop (Le Misantrope) (přidáno 26. 2. 2008 v 23:23)
Euripidés: Médea (přidáno 26. 2. 2008 v 23:25)
Karel Hynek Mácha: Marinka (přidáno 26. 2. 2008 v 23:25)
Antoine de Saint–Exupéry: Malý princ (přidáno 26. 2. 2008 v 23:26)
Karel Hynek Mácha: Máj (přidáno 26. 2. 2008 v 23:27)
Aristofanes: Lýsitraté (přidáno 26. 2. 2008 v 23:38)
Friedrich Shiller: Loupežníci (přidáno 26. 2. 2008 v 23:39)
Moliére: Lakomec (L´Avare) (přidáno 26. 2. 2008 v 23:40)
Jan Amos Komenský: Labyrint světa a ráj srdce (přidáno 26. 2. 2008 v 23:40)
Karel Jaromír Erben: Kytice (přidáno 26. 2. 2008 v 23:41)
Moliére: Kritika školy pro ženy (přidáno 26. 2. 2008 v 23:42)
Sofokles: Král Oidipús (přidáno 26. 2. 2008 v 23:43)
Božena Němcová: Karla (přidáno 26. 2. 2008 v 23:44)
Ernest Hemingway: Komu zvoní hrana (přidáno 26. 2. 2008 v 23:44)
Vladislav Vančura: Kosmas (přidáno 26. 2. 2008 v 23:45)
Karel Čapek: Krakatit (přidáno 26. 2. 2008 v 23:46)
Moliére: Jiří Dudek neboli Napálená manžel (přidáno 26. 2. 2008 v 23:47)
Denis Diderot: Jeptiška (přidáno 26. 2. 2008 v 23:48)
Anton Pavlovič Čechov: Ivanov (přidáno 26. 2. 2008 v 23:48)
Homér: Illias (přidáno 26. 2. 2008 v 23:49)
Moliére: Hraběnka z Nouzova (La comtesse d´Escarbagnas) (přidáno 26. 2. 2008 v 23:50)
William Shakespeare: Hamlet (přidáno 26. 2. 2008 v 23:51)
Jonathan Swith: Gulliverovy cesty (přidáno 26. 2. 2008 v 23:52)
Alois Jirásek: Filozofská historie (přidáno 26. 2. 2008 v 23:53)
Alois Jirásek: F. L. Věk (přidáno 26. 2. 2008 v 23:53)
Neznámý: Epos o Gilgamešovi (přidáno 26. 2. 2008 v 23:54)
Jane Austen: Emma (přidáno 26. 2. 2008 v 23:55)
Sofokles : Élektra (přidáno 26. 2. 2008 v 23:55)
Moliére: Don Juan neboli kamenná hostina (přidáno 26. 2. 2008 v 23:56)
Božena Němcová: Divá Bára (přidáno 26. 2. 2008 v 23:57)
Charles Dickens: David Copperfield (přidáno 26. 2. 2008 v 23:58)
Ivan Olbracht: Čtení z Biblí Kralické (přidáno 26. 2. 2008 v 23:58)
Pierre Corneille: Cid (přidáno 26. 2. 2008 v 23:59)
Karel Poláček: Bylo nás pět (přidáno 27. 2. 2008 v 00:00)
Jan Karafiát: Broučci (přidáno 27. 2. 2008 v 00:00)
Dante Alighiery: Božská komedie (přidáno 27. 2. 2008 v 00:01)
Karel Čapek: Bílá nemoc (přidáno 27. 2. 2008 v 00:02)
Neznámí autoři: Bible (přidáno 27. 2. 2008 v 00:03)
Andrejevič Krylov: Bajky (přidáno 27. 2. 2008 v 00:04)
Ezop: Bajky (přidáno 27. 2. 2008 v 00:04)
Božena Němcová: Babička (přidáno 27. 2. 2008 v 00:05)
Sofokles: Antigona (přidáno 27. 2. 2008 v 00:05)
Agatha Christie: Poslední weekend (přidáno 27. 2. 2008 v 00:06)
Lev Nikolajevič Tolstoj: Anna Karenina (přidáno 9. 3. 2008 v 09:16)
Karolína Světlá: Kříž u potoka (přidáno 9. 3. 2008 v 09:18)
Walter Scott: Ivanhoe (přidáno 9. 3. 2008 v 20:18)
Guy de Maupassant: Lest (přidáno 12. 3. 2008 v 15:37)
Alois Jirásek: Psohlavci (přidáno 22. 3. 2008 v 20:34)
Alois a Vilém Mrštíkové: Maryša (přidáno 23. 3. 2008 v 10:43)
William Shakespeare: Zkrocení zlé ženy (přidáno 24. 3. 2008 v 10:08)
Johan Wolfgang Goethe: Faust (přidáno 24. 3. 2008 v 10:13)
Louis Pergaud: Knoflíková válka (přidáno 24. 3. 2008 v 18:48)
Romain Rolland: Petr a Lucie (přidáno 24. 3. 2008 v 19:05)
Mark Twain: Dobrodružství Toma Sawyera (přidáno 24. 3. 2008 v 19:24)
Božena Němcová: Pan učitel (2) (přidáno 24. 3. 2008 v 19:44)
Betty MacDonald: Vejce a já (přidáno 24. 3. 2008 v 19:55)
Karel Jaromír Erben: Kytice (2) (přidáno 6. 4. 2008 v 19:42)
Publius Ovidius Naso: Proměny (přidáno 6. 4. 2008 v 19:53)
William Shakespeare: Othello (přidáno 6. 4. 2008 v 19:59)
Jane Austen: Pýcha a předsudek (přidáno 6. 4. 2008 v 20:05)
Karel Jaromír Erben: Pohádky - Boháč a chudák (přidáno 6. 4. 2008 v 20:08)
Lyman Frank Baum: Čaroděj ze země Oz (přidáno 6. 4. 2008 v 20:10)
Karel Jaromír Erben: Pohádky - Rozum a štěstí (přidáno 6. 4. 2008 v 20:12)
Lucie Konášová: Dobrá čtvrť (přidáno 6. 4. 2008 v 20:15)
Lev Nikolajevič Tolstoj: Anna Karenina 2 (přidáno 20. 5. 2008 v 18:06)
Janusz Leon Wiœniewski: S@mota na Síti (přidáno 20. 5. 2008 v 18:13)
Jaroslav Vrchlický: Noc na Karlštejně (přidáno 29. 5. 2008 v 00:23)
Guy de Maupassant: Kulička (přidáno 29. 5. 2008 v 00:24)
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vzkříšení (přidáno 29. 5. 2008 v 00:25)
Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Zločin a trest (přidáno 29. 5. 2008 v 00:29)
Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Idiot (přidáno 29. 5. 2008 v 00:30)
Karel Matěj Čapek Chod: Jindrové (přidáno 29. 5. 2008 v 11:24)
Agatha Christie: Dům u kanálu (přidáno 29. 5. 2008 v 11:33)
Oscar Wilde: Cantervillské strašidlo (přidáno 21. 6. 2008 v 11:17)
Oscar Wilde: Obraz Doriana Graye (přidáno 21. 6. 2008 v 11:19)
Émile Zola: Člověk bestie (přidáno 6. 7. 2008 v 12:50)
John Castle a Arthur Hailey: Let do nebezpečí (přidáno 24. 7. 2008 v 11:31)
Karel Čapek: Devatero pohádek (přidáno 25. 7. 2008 v 08:53)
Matěj Anastazia Šimáček: Duše továrny (přidáno 26. 7. 2008 v 10:33)
Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Hráč (přidáno 26. 7. 2008 v 10:37)
Anton Pavlovič Čechov: Spát a spát! (přidáno 26. 7. 2008 v 10:40)
Ira Levin: Rosemary má děťátko (přidáno 26. 7. 2008 v 10:44)
Ira Levin: Stepfordské paničky (přidáno 26. 7. 2008 v 10:45)
Agatha Christie: Záhada na zámku Styles (přidáno 29. 7. 2008 v 23:06)
Agatha Christie: Zapomenutá vražda (přidáno 31. 7. 2008 v 20:16)
Jarmila Glazarová: Vlčí jáma (přidáno 26. 8. 2008 v 20:50)
Neznámí autoři: Bible (přidáno 29. 8. 2008 v 19:55)
Euripidés: Medeia (přidáno 30. 8. 2008 v 15:18)
Aristofanés: Lysistraté (přidáno 30. 8. 2008 v 15:33)
Erich Maria Remarque: Jiskra života (přidáno 30. 8. 2008 v 15:54)
Giovanni Boccaccio: Dekameron (přidáno 30. 8. 2008 v 16:09)
Oscar Wilde: Slavík a růže (přidáno 6. 9. 2008 v 21:46)
Astrid Lindgren: Bratři Lví srdce (přidáno 6. 9. 2008 v 21:51)
Karel Jaromír Erben: Pohádky - Tak svět odplácí (přidáno 6. 9. 2008 v 22:01)
Karel Jaromír Erben: Dobře tak, že je smrt na světě (přidáno 6. 9. 2008 v 22:04)
Karel Čapek: Povídky z jedné kapsy (přidáno 8. 9. 2008 v 19:21)
Karel Čapek: Povídky z druhé kapsy (přidáno 16. 9. 2008 v 19:17)
Walter Scott: Srdce Edinburku (přidáno 20. 9. 2008 v 15:02)
Petr Bezruč: Slezské písně (přidáno 22. 9. 2008 v 18:10)
Romain Rolland: Petr a Lucie (přidáno 29. 9. 2008 v 21:23)
Marie Pujmanová: Předtucha (přidáno 22. 10. 2008 v 11:02)
Jiří Wolker: Těžká hodina (přidáno 22. 10. 2008 v 14:16)
Jiří Wolker: Host do domu (přidáno 22. 10. 2008 v 19:24)
Vítězslav Nezval: Edison (přidáno 23. 10. 2008 v 11:28)
John Steinbeck: Na východ od ráje (přidáno 25. 10. 2008 v 09:48)
Viktor Dyk: Krysař (přidáno 28. 10. 2008 v 11:08)
Božena Němcová: České pohádky (přidáno 1. 11. 2008 v 13:27)
Vladimir Vladimirovič Nabokov: Lolita (přidáno 16. 11. 2008 v 10:23)
Josef Kopta: Hlídač č. 47 (filmové zpracování) (přidáno 7. 12. 2008 v 15:34)
François-Marie Arouet Voltaire: Candide neboli Optimismus (přidáno 27. 12. 2008 v 11:52)
Robert Arthur: Záhada koktavého papouška (přidáno 27. 12. 2008 v 11:56)
Isaac Asimov: Vtipálek (přidáno 27. 12. 2008 v 11:58)
Brigitte Blobel: Učitele nesmíš milovat (přidáno 27. 12. 2008 v 12:01)
Albert Hernhutter: Texaský týden (přidáno 27. 12. 2008 v 12:02)
Alan Nelson: Narapoia (přidáno 27. 12. 2008 v 12:04)
Kurt Vonnegut: Zítra, pozítří, popozítří (přidáno 27. 12. 2008 v 12:08)
Stendhal: Červený a černý (přidáno 27. 12. 2008 v 19:49)
Josef Kopta: Hlídač č. 47 (přidáno 28. 12. 2008 v 10:48)
Edgar Allan Poe: Jáma a kyvadlo a jiné fantastické povídky (přidáno 5. 1. 2009 v 21:29)
Lion Feuchtwanger: Žid Süss (přidáno 8. 1. 2009 v 18:22)
Svatopluk Čech: Nový epochální výlet pana Broučka 2 (přidáno 25. 1. 2009 v 10:50)
Émile Zola: Zabiják 2 (přidáno 25. 1. 2009 v 11:00)
Karel Čapek: R.U.R. (přidáno 25. 4. 2009 v 08:07)
Andrzej Sapkowski: The Witcher-Blood of the Elves (přidáno 16. 7. 2009 v 20:43)
Karel Čapek: Matka (přidáno 28. 7. 2009 v 00:49)
Karel Čapek: Věc Makropulos (přidáno 28. 7. 2009 v 00:53)
Roald Dahl: Karlík a továrna na čokoládu (přidáno 28. 7. 2009 v 00:56)
William Saroyan: Tracyho tygr (přidáno 28. 7. 2009 v 00:58)
Johannes Mario Simmel: Všechno přiznám, všechno (přidáno 28. 7. 2009 v 01:13)
Eugene Ionesco: Plešatá zpěvačka (přidáno 28. 7. 2009 v 01:18)
Jiří Pernes: Habsburkové bez trůnu (přidáno 29. 7. 2009 v 12:46)
Lev Nikolajevič Tolstoj: Smrt Ivana Iljiče (přidáno 6. 8. 2009 v 23:12)
Nikolaj Vasiljevič Gogol: Revizor (přidáno 6. 8. 2009 v 23:16)
Vladimir Nabokov: Lolita (přidáno 6. 8. 2009 v 23:20)
Franz Kafka: Proměna (přidáno 6. 8. 2009 v 23:22)
Petr Bezruč: Slezské písně (2) (přidáno 6. 8. 2009 v 23:31)
Honoré de Balzac: Otec Goriot (2) (přidáno 6. 8. 2009 v 23:39)
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vzkříšení 2 (přidáno 20. 8. 2009 v 13:28)
Knut Hamsun: Matka země (přidáno 14. 9. 2009 v 17:52)
Anton Pavlovič Čechov: Dáma s psíčkem (přidáno 24. 9. 2009 v 19:14)
Albert Camus: Cizinec (přidáno 24. 9. 2009 v 19:18)
Enid Blyton: Pětka v pasti (přidáno 27. 9. 2009 v 22:30)
Enid Blyton: Pětka na Tajemných blatech (přidáno 27. 9. 2009 v 22:33)
George Bernard Shaw: Pygmalión (přidáno 4. 10. 2009 v 11:19)
Karel Čapek: Válka s mloky (přidáno 5. 10. 2009 v 18:17)
Franz Kafka: Proces (přidáno 22. 10. 2009 v 19:55)
John Steinbeck: O myších a lidech (přidáno 3. 11. 2009 v 20:41)
Paulo Coelho: Jedenáct minut (přidáno 3. 11. 2009 v 20:46)
Guy de Maupassant : Věno (přidáno 3. 11. 2009 v 20:49)
Guy de Maupassant: Lest (2) (přidáno 3. 11. 2009 v 20:51)
Guy de Maupassant: Vášeň (přidáno 3. 11. 2009 v 20:53)
Nikolaj Vasiljevič Gogol: Mrtvé duše (přidáno 3. 11. 2009 v 20:56)
William Saroyan: Kluci a holky, když jsou spolu (přidáno 3. 11. 2009 v 20:59)
Enid Blyton: Pětka na ostrově pokladů (přidáno 3. 11. 2009 v 21:25)
Enid Blyton: Tajná sedma - Noční výprava (přidáno 3. 11. 2009 v 21:27)
Enid Blyton: Pětka a prázdniny v maringotkách (přidáno 3. 11. 2009 v 21:29)
Enid Blyton: Pětka znovu na ostrově (přidáno 3. 11. 2009 v 21:33)
Enid Blyton: Dvojčata Pat a Isabela (přidáno 3. 11. 2009 v 21:36)
Eduard Petiška: Staré řecké báje a pověsti - Faethón (přidáno 13. 11. 2009 v 17:01)
Alois Jirásek: Staré pověsti české – Opatovický poklad (přidáno 13. 11. 2009 v 17:06)
Arthur Hailey: Letiště (přidáno 13. 11. 2009 v 17:29)
Eduard Štorch: Bronzový poklad (přidáno 4. 12. 2009 v 21:41)
Astrid Lindgrenová: Svěřte případ Kallovi (přidáno 4. 12. 2009 v 22:12)
Jaroslav Foglar: Chata v Jezerní kotlině (přidáno 4. 12. 2009 v 22:23)
Eduard Fiker: Stráž na Psí skále (přidáno 5. 12. 2009 v 00:04)
Radek John: Memento (přidáno 5. 12. 2009 v 12:46)
Jan Otčenášek: Romeo, Julie a tma (přidáno 5. 12. 2009 v 12:55)
Wolfgang Hohlbein: Cesta na sever (přidáno 5. 12. 2009 v 13:33)
Oscar Wilde: Obraz Doriana Graye 2 (přidáno 5. 12. 2009 v 15:29)
Thomas Mayne Reid: Bezhlavý jezdec (přidáno 5. 12. 2009 v 15:47)
Karel May: Vinnetou I. díl (přidáno 5. 12. 2009 v 15:58)
Harriet Beecher Stoweová: Chaloupka strýčka Toma (přidáno 5. 12. 2009 v 16:33)
Jerome David Salinger: Kdo chytá v žitě (přidáno 5. 12. 2009 v 19:52)
Jack Kerouac: Meg (přidáno 5. 12. 2009 v 19:56)
Marie Majerová: Panenství (přidáno 5. 12. 2009 v 19:59)
Erich Maria Remarque: Na západní frontě klid 2 (přidáno 5. 12. 2009 v 20:05)
Erich Maria Remarque: Tři kamarádi 2 (přidáno 5. 12. 2009 v 20:14)
David Lodge: Hostující profesoři (přidáno 5. 12. 2009 v 20:18)
Jules Verne: Ocelové město (přidáno 11. 12. 2009 v 22:29)
Jaroslav Foglar: Boj o první místo (přidáno 12. 12. 2009 v 18:52)
Erich Maria Remarque: Nebe nezná vyvolených (přidáno 12. 12. 2009 v 19:42)
Moliére: Lakomec (2) (přidáno 12. 12. 2009 v 19:53)
Josef Kajetán Tyl: Lesní panna aneb Cesta do Ameriky (přidáno 12. 12. 2009 v 20:22)
Karel Sabina: Hrobník (přidáno 12. 12. 2009 v 20:48)
Antoine de Saint-Exupéry: Válečný letec (přidáno 12. 12. 2009 v 21:17)
Karel May: Duch Llana Estacada (přidáno 13. 12. 2009 v 11:22)
Karel May: Černý mustang (přidáno 13. 12. 2009 v 11:35)
Eduard Petiška: Staré řecké báje a pověsti – Nioba (přidáno 13. 12. 2009 v 11:42)
Eduard Petiška: Staré řecké báje a pověsti – Tantalos (přidáno 13. 12. 2009 v 11:50)
Rudolf Čechura: Šifra z katakomb (přidáno 13. 12. 2009 v 12:02)
Enid Blyton: Záhada tajemného zámečku (přidáno 13. 12. 2009 v 12:09)
Karel Jaromír Erben: Pohádky - Hrnečku, Vař! (přidáno 13. 12. 2009 v 12:40)
Miloš Zapletal: Stezka odvahy (přidáno 13. 12. 2009 v 12:48)
Božena Němcová: Babička (3) (přidáno 4. 1. 2010 v 12:20)
Enid Blyton: Pětka a zloději (přidáno 15. 1. 2010 v 18:07)
Božena Němcová: Pan učitel (přidáno 23. 2. 2010 v 15:38)
Michal Viewegh: Báječná léta s Klausem (přidáno 3. 3. 2010 v 18:14)
Miroslav Buberle: Kantořina těžká dřina (přidáno 3. 3. 2010 v 18:15)
Christiane Felscherinowová: My děti ze stanice zoo (přidáno 3. 3. 2010 v 18:16)
Michal Viewegh: Názory na vraždu (přidáno 3. 3. 2010 v 18:17)
Jan Drda: Němá barikáda (přidáno 3. 3. 2010 v 18:18)
William Shakespeare: Romeo a Julie (2) (přidáno 3. 3. 2010 v 18:19)
Jan Otčenášek: Romeo, Julie a tma (přidáno 3. 3. 2010 v 18:20)
Zdeněk Jirotka: Saturnin (přidáno 3. 3. 2010 v 18:22)
Erich Maria Remarque: Tři kamarádi (přidáno 3. 3. 2010 v 18:22)
Michal Viewegh: Výchova dívek v Čechách (přidáno 3. 3. 2010 v 18:24)
Božena Němcová: Chudí lidé (přidáno 19. 3. 2010 v 22:58)
Victor Hugo: Bídníci (přidáno 25. 5. 2010 v 06:44)
Miguel de Cervantes y Saavedra: Důmyslný rytíř Don Quijote de la Mancha (přidáno 25. 5. 2010 v 06:59)
Josef Václav Sládek: Zvony a zvonky (přidáno 25. 5. 2010 v 08:22)
Josef Václav Sládek: Zlatý máj (přidáno 25. 5. 2010 v 08:31)
Josef Václav Sládek: Skřivánčí písně (přidáno 25. 5. 2010 v 08:50)
Ezop: Bajky (2) (přidáno 21. 6. 2010 v 18:26)
Alexandre Dumas: Hrabě Monte Christo (přidáno 30. 6. 2010 v 06:50)
Alexandre Dumas: Robin Hood (přidáno 21. 7. 2010 v 08:34)
Božena Němcová: Babička (2) (přidáno 21. 7. 2010 v 13:54)
Jean de La Fontaine: Bajky (přidáno 21. 7. 2010 v 14:09)
Henryk Sienkiewicz: Quo Vadis (přidáno 20. 9. 2010 v 17:05)
Emily Bronteová: Na Větrné hůrce (přidáno 10. 11. 2010 v 20:17)
Anna Franková: Deník Anny Frankové (přidáno 10. 11. 2010 v 20:30)
Guy de Maupassant: Kulička (přidáno 12. 11. 2010 v 12:11)
Ota Pavel: Smrt krásných srnců (přidáno 19. 11. 2010 v 19:32)
Umberto Eco: Jméno růže (přidáno 20. 5. 2011 v 09:09)
John Ronald Reuel Tolkien: Pán prstenů - Společenstvo prstenu (přidáno 20. 5. 2011 v 10:53)
John Ronald Reuel Tolkien: Pán prstenů - Dvě věže (přidáno 20. 5. 2011 v 10:55)
John Ronald Reuel Tolkien: Pán prstenů - Návrat krále (přidáno 20. 5. 2011 v 10:56)
John Ronald Reuel Tolkien: silmarillion - 1. část (přidáno 20. 5. 2011 v 10:58)
John Ronald Reuel Tolkien: Silmarillion - 2. část (přidáno 20. 5. 2011 v 11:00)
Karel Jaromír Erben: Kytice (3) (přidáno 20. 5. 2011 v 11:13)
Marco Polo: Milion (přidáno 20. 5. 2011 v 11:14)
Vátsjájana: Kámasútra (přidáno 20. 5. 2011 v 11:18)
Hana Marie Körnerová: Andělská tvář (přidáno 20. 5. 2011 v 11:22)
Johann Wolfgang Goethe: Faust (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 11:39)
Honoré de Balzac: Gobseck (přidáno 20. 5. 2011 v 11:41)
Walter Scott: Ivanhoe (přidáno 20. 5. 2011 v 11:43)
Edgar Allan Poe: Jáma a kyvadlo (přidáno 20. 5. 2011 v 11:46)
Denis Diderot: Jeptiška (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 11:47)
Johann Wolfgang Goethe: Utrpení mladého Werthera (přidáno 20. 5. 2011 v 11:49)
Carlo Goldoni: Sluha dvou pánů (přidáno 20. 5. 2011 v 11:52)
Moliére: Lakomec (3) (přidáno 20. 5. 2011 v 11:54)
Karel Hynek Mácha: Máj, Márinka (přidáno 20. 5. 2011 v 11:56)
Charles Dickens: Oliver Twist (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 11:57)
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Petrohradské povídky (přidáno 20. 5. 2011 v 12:00)
Alfred de Musset: Zpověď dítěte svého věku (přidáno 20. 5. 2011 v 15:51)
William Styron: Sophiina volba (přidáno 20. 5. 2011 v 15:53)
Božena Benešová: Don Pablo, don Pedro a Věra Lukášová (přidáno 20. 5. 2011 v 15:55)
Jakub Deml: Tanec smrti (přidáno 20. 5. 2011 v 15:56)
Jaroslav Havlíček: Petrolejové lampy (přidáno 20. 5. 2011 v 15:58)
Karel Čapek: Bílá nemoc (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 16:00)
Karel Čapek: Věčné dobrodružství (přidáno 20. 5. 2011 v 16:02)
Jaroslav Hašek: Školní čítanky a jiné satiry (přidáno 20. 5. 2011 v 16:04)
Vladislav Vančura: Konec starých časů (přidáno 20. 5. 2011 v 16:06)
Eduard Bass: Lidé z maringotek (přidáno 20. 5. 2011 v 16:08)
Vladislav Vančura: Rozmarné léto (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 16:10)
Ladislav Klíma: Utrpení knížete Sternenhocha (přidáno 20. 5. 2011 v 16:11)
Vítězslav Nezval: Valérie a týden divů (přidáno 20. 5. 2011 v 16:14)
František Halas: A co básník (přidáno 20. 5. 2011 v 16:15)
Jiří Lederer: Když se řekne Werich a když se řekne Voskovec (přidáno 20. 5. 2011 v 16:17)
Vítězslav Nezval: Podivuhodný kouzelník (přidáno 20. 5. 2011 v 16:19)
Jaroslav Seifert: Všecky krásy světa (přidáno 20. 5. 2011 v 16:20)
Fráňa Šrámek: Splav (přidáno 20. 5. 2011 v 16:22)
Edgar Allan Poe: Havran (přidáno 20. 5. 2011 v 16:24)
Viktor Dyk: Krysař (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 16:26)
Charles Baudelaire: Malé básně v próze (přidáno 20. 5. 2011 v 16:27)
Karel Toman: Měsíce (přidáno 20. 5. 2011 v 16:29)
Herbert George Wells: Neviditelný (přidáno 20. 5. 2011 v 16:30)
František Gellner: Po nás ať přijde potopa (přidáno 20. 5. 2011 v 16:32)
Oscar Wilde: Pohádky (přidáno 20. 5. 2011 v 16:33)
Lion Feuchtwanger: Židovka z Toleda (přidáno 20. 5. 2011 v 16:35)
Christian Morgenstern: Šibeniční písně (přidáno 20. 5. 2011 v 16:37)
Michail Bulgakov: Osudná vejce (přidáno 20. 5. 2011 v 16:38)
Antoine de Saint-Exupéry: Noční let (přidáno 20. 5. 2011 v 16:39)
Erich Maria Remarque: Na západní frontě klid (3) (přidáno 20. 5. 2011 v 16:41)
John Steinbeck: Na východ od ráje (přidáno 20. 5. 2011 v 16:43)
Hector Hugh Saki - Munro: Léčba neklidem (přidáno 20. 5. 2011 v 16:45)
Ernest Hemingway: Komu zvoní hrana (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 16:46)
Karel Čapek: Francouzská poezie naší doby (přidáno 20. 5. 2011 v 16:48)
Erich Maria Remarque: Černý obelisk (přidáno 20. 5. 2011 v 16:50)
Guillaume Apollinaire: Alkoholy (přidáno 20. 5. 2011 v 16:51)
Franz Kafka: Proces (2) (přidáno 20. 5. 2011 v 16:53)
Victor Hugo: Chrám Matky boží v Paříži (přidáno 20. 5. 2011 v 16:55)
Fabian Lenk: Stopa vede k akvaduktu (přidáno 5. 6. 2011 v 13:18)
Jaroslav Foglar: Tajemná Řásnovka (přidáno 5. 6. 2011 v 13:36)
Jacques Breuil: Fillipova dobrodružství (přidáno 5. 6. 2011 v 13:59)
Božena Němcová: Divá Bára (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 10:18)
Božena Němcová: Karla (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 10:25)
Ernest Hemingway: Sbohem armádo! (přidáno 9. 6. 2011 v 10:40)
Ernest Hemingway: Stařec a moře (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 10:43)
Hans Christian Andersen: Pohádky (přidáno 9. 6. 2011 v 10:49)
Henryk Sienkiewicz: Quo Vadis (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 10:54)
Honoré de Balzac: Evženie Grandetová (přidáno 9. 6. 2011 v 10:56)
Charles Dickens: David Copperfield (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 10:57)
Charles Dickens: Oliver Twist (3) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:14)
Ivan Andrejevič Krylov: Bajky (přidáno 9. 6. 2011 v 11:19)
Ivan Olbracht: Čtení z Biblí kralické (přidáno 9. 6. 2011 v 11:22)
Jan Ámos Komenský: Labyrint světa a ráj srdce (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:25)
Jan Neruda: Povídky malostranské (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:28)
Jarmila Loukotková: Navzdory básník zpívá (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:32)
Jaroslav Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (1. díl) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:35)
Jan Drda: Němá barikáda (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:43)
Vladislav Vančura: Kosmas (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:49)
Erich Maria Remarque: Jiskra života (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:53)
William Shakespeare: Hamlet (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 11:55)
Jaroslav Durych: Sedmikráska (přidáno 9. 6. 2011 v 12:00)
Alexander Sergejevič Puškin: Kapitánská dcerka (přidáno 9. 6. 2011 v 13:21)
Antoine de Saint-Exupéry: Noční let (přidáno 9. 6. 2011 v 13:24)
Erich Maria Remarque: Cesta zpátky (přidáno 9. 6. 2011 v 13:28)
Erich Maria Remarque: Čas žít, čas umírat (přidáno 9. 6. 2011 v 13:30)
Guy de Maupassant: Kulička (2) (přidáno 9. 6. 2011 v 13:31)
Ivan Olbracht: O mudrci Bidpajovi a jeho zvířátkách (přidáno 9. 6. 2011 v 13:50)
Jindřich Šimon Baar: Farská panička (přidáno 9. 6. 2011 v 13:52)
Karel Čapek: Život a dílo skladatele Foltýna (přidáno 9. 6. 2011 v 13:56)
Karel Poláček: Hlavní přelíčení (přidáno 9. 6. 2011 v 13:57)
Karel Poláček: Muži v ofsajdu (přidáno 9. 6. 2011 v 13:58)
Victor Hugo: Devadesát tři (přidáno 9. 6. 2011 v 14:00)
Daniel Defoe: Robinson Crusoe (2) (přidáno 4. 9. 2011 v 08:21)
Johann Wolfgang Goethe: Utrpení mladého Werthera (2) (přidáno 4. 9. 2011 v 10:18)
Jakub Arbes: Newtonův mozek (přidáno 23. 9. 2011 v 11:38)
Dan Brown: Andělé a démoni (přidáno 12. 10. 2011 v 21:28)
Elizabeth Moon: Ovčákova dcera (přidáno 12. 10. 2011 v 21:31)
Paulo Coelho: Veronika se rozhodla zemřít (přidáno 19. 3. 2012 v 21:26)
Romain Rolland: Petr a Lucie (přidáno 9. 12. 2012 v 21:48)
Božena Němcová: Divá Bára (3) (přidáno 5. 2. 2013 v 18:50)
Zděněk Jirotka: Saturnin (2) (přidáno 19. 2. 2013 v 17:25)
Victor Hugo: Ubožáci I. díl (přidáno 19. 2. 2013 v 20:38)
Karel Jaromír Erben: Kytice (4) (přidáno 6. 3. 2013 v 16:20)
Victor Hugo: Ubožáci II. díl (přidáno 10. 3. 2013 v 21:18)
Edgar Allan Poe: Vraždy v ulici Morgue (přidáno 11. 3. 2013 v 16:29)
Jakub Arbes: Anděl míru (přidáno 16. 3. 2013 v 11:06)
Henryk Sienkiewicz: Quo Vadis (3) (přidáno 16. 3. 2013 v 11:52)
Henryk Sienkiewicz: Potopa (přidáno 16. 3. 2013 v 14:50)
Stendhal: Kartouza Parmská (přidáno 16. 3. 2013 v 18:14)
Edgar Allan Poe: Zlatý brouk (přidáno 16. 3. 2013 v 21:02)
Alexander Sergejevič Puškin: Piková dáma (přidáno 17. 3. 2013 v 00:19)
Edgar Allan Poe: Jáma a kyvadlo (2) (přidáno 17. 3. 2013 v 12:48)
Richard Halliburton: Sedmimílové boty (přidáno 17. 3. 2013 v 13:05)
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vláda tmy (přidáno 17. 3. 2013 v 19:10)
Lev Nikolajevič Tolstoj: Živá mrtvola (přidáno 17. 3. 2013 v 19:49)
Alexandr Sergejevič Puškin: Eugen Oněgin (přidáno 17. 3. 2013 v 21:26)
Robert Merle: Malevil (přidáno 17. 3. 2013 v 22:47)
William Shakespeare: Romeo a Julie (3) (přidáno 28. 3. 2013 v 10:43)
Victor Hugo: Chrám Matky boží v Paříži (2) (přidáno 28. 4. 2013 v 21:50)
Božena Němcová: Babička (3) (přidáno 16. 5. 2013 v 22:28)
Jan Otčenášek: Romeo, Julie a tma (přidáno 2. 8. 2013 v 15:23)
Alois a Vilém Mrštíkové: Maryša (2) (přidáno 11. 9. 2013 v 16:53)
William Shakespeare: Hamlet (3) (přidáno 15. 9. 2013 v 13:12)
Karel Hynek Mácha: Máj (2) (přidáno 17. 9. 2013 v 19:20)
Ernest Hemingway: Stařec a moře (3) (přidáno 25. 9. 2013 v 23:33)
Romain Rolland: Petr a Lucie (přidáno 6. 10. 2013 v 15:37)
Viktor Dyk: Krysař (3) (přidáno 12. 10. 2013 v 16:07)
Jan Neruda: Povídky Malostranské (3) (přidáno 10. 11. 2013 v 11:57)
Ota Pavel: Smrt krásných srnců (přidáno 29. 11. 2013 v 20:28)
Ladislav Fuks: Spalovač mrtvol (přidáno 3. 12. 2013 v 20:57)
Jules Verne: Děti kapitána Granta (přidáno 23. 12. 2013 v 00:22)
Zdeněk Jirotka: Saturnin (přidáno 23. 12. 2013 v 19:01)
Nikola Vasilijevič Gogol: Revizor (přidáno 26. 12. 2013 v 14:38)
Antoine de Saint-Exupery: Malý princ (přidáno 27. 12. 2013 v 19:22)
Bohumil Hrabal: Ostře sledované vlaky (přidáno 7. 2. 2014 v 23:56)
Karel Čapek: Bílá nemoc (přidáno 18. 2. 2014 v 22:12)
Ken Kesey: Vyhoďme ho z kola ven (přidáno 2. 10. 2014 v 17:16)
Clive Staples Lewis: Letopisy Narnie - Lev, čarodějnice a skříň (přidáno 25. 4. 2017 v 08:20)